logo
        
 
 
 
 
O Fundacji
 
 


 

Misją Fundacji jest prowadzenie działalności pożytku publicznego na rzecz ogółu społeczeństwa poprzez oddziaływanie na różne sfery życia, tak aby rozwijać potencjał i wywoływać pozytywną zmianę w sposobie funkcjonowania społecznego.

Fundacja „Bądź Dobroczyńcą” aktywnie działa  na terenie miasta Opola i województwa opolskiego od 2005 roku.  Fundacja prowadzi w Opolu Punkt porad specjalistycznych – poradnię , dwie placówki wsparcia dziennego ( pozaszkolna forma pomocy dziecku i rodzinie ) oraz Klub Seniora S.O.W.A

W ramach działań fundacji udzielana jest pomoc prawna, psychologiczna, pedagogiczna , porady obywatelskie – np.  pisanie pism urzędowych,   prowadzone są także mediacje przez profesjonalnego   mediatora.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia lub  pomocy lub nie wiesz jak rozwiązać problem,  zapraszamy do nas !  nie czekaj aż problem urośnie do wielkich rozmiarów !  nawet i takie można rozwiązać !  Działamy w miłej i przyjaznej atmosferze zachowując dyskrecję i anonimowość osób dla których udzielana jest pomoc.

Fundacja Bądź Dobroczyńcą jest podmiotem - organizacją pożytku publicznego , która nie prowadzi działalności gospodarczej ,   nie pobiera żadnych opłat od osób korzystających ze wsparcia i pomocy. Jak każdy obywatel możesz podarować  1% swojego podatku!

Konto Raiffeisen POLBANK:  80 1750 0012 0000 0000 3138 3692

 

 

http://www.dobroczynca.org/gfx/ico/fb_ico.png

 

 
  
 
 


 
 
 
 
Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych
oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 
logo

Opole, ul. Damrota 2a/6-7, tel. 77 441 12 29
e-mail: info@dobroczynca.pl


 
 
UE